Введено заборону в області: для закарпатців озвучили застереження

Життя  28 березня 2023 року, 07:02 8594

На Закарпатті заборонили розпалювати багаття у лісових масивах.

Як зазначає пресслужба Закарпатської ОВА, в області посилюють захист лісів у весняно-літній пожежонебезпечний період. Відповідне рішення ухвалили 27 березня під час планового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Читайте також:  На Закарпатті дозволили використання освітлення рекламних вивісок і підсвіток

"З березня по жовтень рятувальники традиційно фіксують збільшення кількості пожеж через необережне поводження з вогнем, спалювання залишків рослинності тощо. Такі пожежі в екосистемах завдають значних матеріальних та екологічних збитків, зростає небезпека поширення вогню на лісові масиви, населені пункти, що може призвести до непередбачених наслідків", – прокоментував Мирослав Білецький.

Саме тому комісія вирішила заборонити:

  • розпалювати багаття у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і зон відпочинку),
  • випалювати стерню, суху рослинність та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

Окрім того, місцевим органам влади рекомендували запровадити обмеження відвідувати лісові масиви й лісопаркові зони, в’їжджати до них на автотранспортних засобах, проводити лісозаготівельні роботи, а також полювати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0