В Україні планують покращити процес мобілізації і вручення повісток

Життя  29 березня 2023 року, 15:21 5969

В Україні задумали покращити процес мобілізації і вручення повісток. Профільний комітет Верховної Ради наразі працює над поправками до закону.

Про те, що процес мобілізації планують удосконалити, розповів представник президента в парламенті Федір Веніславський. Він пояснив, що зміни необхідні, аби надалі не були випадки, коли, наприклад, мобілізованого чоловіка одразу після призову відправляють на фронт. І хоча українців переконують, що такі випадки швидше рідкість, але все ж вони трапляються.

Читайте також:  В Україні можуть посилити мобілізацію, якщо Білорусь отримає від росії ядерну зброю, – Арахамія

"З’ясували, чому виникають такі неправильні ситуації, наприклад, коли військовослужбовець був одразу направлений в зону бойових дій після призову на службу. Ці питання ми взяли на контроль. Такого точно більше не буде", – запевнив Веніславський.

Він додав, що винні обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. Представник президент також запевнив, що над вдосконаленням процедури мобілізації посилено працюють.

Серед змін передбачено також врегулювання видачі повісток переселенцям, які не проживають за місцем постійної реєстрації.

 Нагадаємо, в Держприкордонслужбі  заявили, що чоловіків повертатимуть в Україну і притягнуть до відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0