В Ужгороді отримали від угорських партнерів 6 пасажирських автобусів: допомогу одразу відправили у постраждалі міста України

Життя  2 квітня 2023 року, 17:01 4040 ФОТО

Закарпатська ОДА отримала від угорських партнерів 6 пасажирських автобусів Mercedes-Benz, які передали за рішенням громади Веспрема і за підтримки Уряду сусідньої країни.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Читайте також:  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив заяву, яка стосується України

"Цю допомогу одразу відправили Чернігівщині, Сумщині та Харківщині, які після деокупації гостро відчувають нестачу громадського транспорту. Зараз це надважливо, тож ми разом підтримуємо українців, котрі перебувають у складних обставинах, спричинених війною. Водії, які прибули з вищевказаних регіонів, уже вирушили до місць призначення.

Всього планується передати 14 автобусів у пакеті гуманітарної допомоги. Решта надійде найближчим часом.

Дякую пану заступнику Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентському державному секретареві Левенте Модьору і громаді Веспрема за цю підтримку. Продовжуємо розвивати наші партнерські зв’язки на міжрегіональному рівні, які допомагають українцям долати наслідки збройної агресії країни-терориста." – йдеться у повідомленні голови Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що Держсекретар МЗС Угорщини прибув на Закарпаття. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0