Чи візьмуть чоловіка на роботу без військового квитка: пояснення адвоката

Життя  4 квітня 2023 року, 10:49 5813

За понад рік війни в Україні тисячі українців втратили роботу. Серед них як жінки, так і чоловіки. Останні ж не можуть навіть виїхати за кордон на заробітки, адже під час мобілізації та воєнного стану більшості чоловікам віком від 18 до 60 років не дозволяють перетинати кордон.

Тому частина чоловіків, яких не мобілізували, наразі шукає роботу в Україні, аби прогодувати свої родини. Та в багатьох виникає питання: чи можна зараз працевлаштуватися чоловіку без військового квитка.

Читайте також:  Робота в Закарпатті: ким можна влаштуватися із зарплатою понад 12 тисяч

Адвокат Тарас Никифорчук пояснив, чи можливо це. За його словами, чоловіки при працевлаштуванні зобов’язані надати військовий квиток чи приписне свідоцтво з військкомату. Без цих документів під час воєнного стану на офіційну роботу їх не візьмуть.

Така ж ситуація зараз із процесом одруження чи розлучення в Україні. Чоловік повинен надати установі відповідний документ із центру комплектування (військкомату).

Нагадаємо, в Держприкордонслужбі зробили заяву, що чоловіків повертатимуть в Україну з-за кордону і притягнуть до відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Освенцим 04.04.2023, 12:07
Концлагер якийсь