Чи скасують комендантську годину на Великдень

Життя  5 квітня 2023 року, 05:47 1137

У Києві та інших містах України визначилися щодо обмежень через комендантську годину на період свята Великодня, який громадяни у 2023 році відзначатимуть 16 квітня.

Яка ситуація з комендантською годиною буде в Україні на Великдень – читайте у матеріалі нижче.

У Київській обласній військовій адміністрації вирішили не скасовувати введені обмеження – комендантську годину, що діє у період воєнного стану. Також влада не стала коригувати час її тривалості на Великдень.

Читайте також:  Три найпопулярніші рецепти паски на Великдень 2023

Таким чином, у ніч з 15 на 16 квітня комендантська година триватиме, як зазвичай – з півночі до п’ятої ранку.

У різних областях комендантська година має свої часові межі, затверджені місцевими військовими адміністраціями. Під час святкування Великодня у регіонах вони залишаються такими ж – жодних оголошень про корекцію у зв’язку з великим релігійним святом представники місцевого самоврядування та чиновники ОВА станом на сьогодні не робили.

Відповідно, якщо у столиці – п’ятигодинна комендантська година, то, наприклад, у Полтаві та Черкасах та областях вона триває чотири, у Херсоні – десять, а на Закарпатті взагалі не діє.

Під час комендантської години не можна перебувати на вулиці і в громадських місцях. Заборонено пересуватися транспортом без спеціальної перепустки або пішки. Виходити можна, щоб дійти до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0