Перший поліцейський фронт-офіс відкрили в Закарпатті

Життя  7 квітня 2023 року, 16:25 826

Його облаштували у Тячівському райвідділі поліції. У ході відкриття фронт-офісу було змодельовано поводження із затриманим на кшталт того, як це відбуватиметься у відділку й надалі. Офіс має на меті зробити прозорішою роботу поліції.

Працівники фронт-офісу пройшли відповідне навчання та вдосконалюються для того, щоб кожен, хто звернеться до поліції зі своєю проблемою, міг отримати допомогу і юридичну, і практичну, і медичну, – зазначає Закарпатська обласна рада.

У офісі працюватиме система "Custody Records", яка вестиме постійний відеозапис того, що відбувається у приміщеннях. Вона автоматизує роботу поліцейського та унеможливлює людський фактор, як причину незаконного насилля.

Читайте також:  Що виявили у чоловіка, який, помітивши патрульних, різко змінив напрямок руху

Подібні фронт-офіси з 2017 року уже відкрили у Києві, Рівному, Полтаві, Херсоні, Черкасах, Кропивницькому і навіть на Луганщині, у Новій Каховці, Коломиї та інших містах України. Тячівський офіс – перший у Закарпатській області.

Його облаштовано за кошти місцевої громади та Нацполіції.

"Це – не лише ремонт, а новий підхід до взаємодії поліції з населенням. Це – ще один крок до цивілізованого суспільства та до Євросоюзу. Маємо пам’ятати, що за право жити за європейськими цінностями нині гинуть наші співвітчизники і точаться запеклі бої на сході та півдні нашої держави", – зауважив у ході презентації голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Перший поліцейський фронт-офіс відкрили в Закарпатті

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0