Дитина не могла нормально їсти і розмовляти: у Закарпатській ОДЛ успішно прооперували хлопчика

Життя  12 квітня 2023 року, 14:13 3052 ВІДЕО

У Закарпатській ОДЛ успішно прооперували 9-річного хлопчика з щілиною в піднебінні. Дитина не могла нормально їсти та розмовляти.

Хлопчик потрапив у лікарню після кількох невдалих операцій в інших областях України, які не тільки не допомогли, а навіть погіршили стан дитини. Рідні вже втратили будь-яку надію на одужання свого сина, допоки допомогти не погодились американські хірурги.

Дитина не могла нормально їсти і розмовляти: у Закарпатській ОДЛ успішно прооперували хлопчика

Хлопчика прооперували в Закарпатській ОДЛ спільно з дитячим лікарем-хірургом Яном Олександровичем Шелельо. Контроль стану пацієнта під час операційного втручання, а також післяопераційний догляд у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії забезпечила команда анестезіологів на чолі з лікарем реанімаційного відділення ОДЛ, дитячим анестезіологом Антоном Антоновичем Кізманом.

Читайте також:  У закарпатській лікарні чоловіку видалили понад двокілограмову пухлину

Операція тривала понад 5 годин й завершилася успішно. Нині у хлопчика триває реабілітація.

Нарешті він може нормально харчуватися та розмовляти й вже за кілька років й зовсім забуде про важку хворобу, що не давала повноцінно жити.

Співпраця з провідними американськими хірургами стала можлива завдяки зусиллям адміністрації Закарпатської ОДЛ. Для українських медиків – це чудова можливість перейняти досвід американських колег та опанувати нові, ефективні методики для допомоги своїм важкохворим пацієнтам.

Нагадаємо, у Мукачеві лікарі 8,5 годин боролися за життя дівчини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0