У Міноборони закликали не поширювати відео жорстокого вбивства українського воїна

Життя  12 квітня 2023 року, 16:18 713

Від перших хвилин появи відео страти українського військового російськими нелюдами всі компетентні українські служби ретельно вивчають його покадрово, для того, щоб ідентифікувати воєнних злочинців. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Сьогодні вночі ми разом з іншими силовими відомствами та спецслужбами як раз цим займались. Ми робимо все, щоб упізнати загиблого. Всім нам важливо розуміти — ідентифікація людини по відео, а тим більше людини в таких обставинах, є надзвичайно складним завданням", – додала Маляр.

Читайте також:  Відрізали голову ножем: Зеленський відреагував на жорстоке відео страти українського військового

"Тому просимо утриматися від публічного озвучування будь-яких версій до офіційних висновків. Будь ласка, майте повагу до близьких загиблого, не робіть жодних публічних припущень щодо особи загиблого, навіть якщо ви абсолютно впевнені, що впізнали його, – зазначила заступниця міністра оборони. – Ми закликаємо зупинити поширення цього відео, а також будь-яких подібних відеокадрів. Тепер, коли вже всі побачили –  це повинні дивитись прокурори і Міжнародний суд".

Вона також наголосила, що  ворог хоче залякати українців, зробити слабшими. "Але все, що він отримає у відповідь — нашу лють і повний розгром окупантів, вироки вбивцям і трибунал державі-агресору", – запевнила Ганна Маляр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0