До уваги водіїв: управління муніципальної інспекції напередодні свята звернулось до автовласників

Життя  12 квітня 2023 року, 20:22 6098

Управління муніципальної інспекції міста Мукачево звернулось до водіїв. У тексті, опублікованому в соцмережі Фейсбук, зазначається, що напередодні Великодніх свят, як правило, рух дорогами міста ускладнюється.

"Певною мірою це спричинено великою кількістю автівок, однак значною проблемою є ще й необачність водіїв, які здійснюють зупинку-стоянку своїх транспортних засобів де заманеться, всупереч Правилам дорожнього руху. Так, через одного необачного водія, затор може розтягнутися на цілу вулицю", – зазначають інспектори.

Читайте також:  У Мукачеві почали підсипати вулицю Північна. У планах прокласти водомережу та асфальт

Напередодні святкових днів, в п’ятницю та суботу, інспекторами відділу паркування буде проводитися посилений режим патрулювання, зокрема в центральній частині міста, де, з досвіду, найбільше порушень. Окрім притягнення до адміністративної відповідальності, інспектори, разом з тим, займуться також і превентивною діяльністю.

У випадках, коли автомобіль припаркований всупереч ПДР та створює суттєву перешкоду для руху інших транспортних засобів чи пішоходів, водія буде притягнуто до відповідальності за ч3 ст. 122 КУпАП, штраф за порушення складає 680 грн.

"Управління муніципальної інспекції вкотре звертається до громадян з проханням бути більш уважним при виборі місця для паркування авто, та поважати, в першу чергу, себе та інших учасників дорожнього руху", – йдеться у зверненні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0