Кого можуть мобілізувати в квітні 2023 і чи вплине на призов контрнаступ ЗСУ

Життя  18 квітня 2023 року, 10:16 4734

В Україні триває війна і, відповідно, загальна мобілізація. Мобілізувати можуть військовозобов’язаних чоловіків 18-60 років.

Міністр оборони України Олексій Резніков нещодавно зазначив, що триває підготовка до контрнаступу ЗСУ, тому в багатьох українців виникли питання "Чи вплине контрнаступ на мобілізацію?" та "Кого можуть мобілізувати в квітні 2023?".

За словами Олексія Резнікова, про вплив контрнаступу на мобілізацію поки невідомо. Тобто ще нема остаточної відповіді, чи збільшать темпи мобілізації військовозобов’язаних на тлі майбутнього контрнаступу.

Читайте також:  Бронювання працівників від призову: в Закарпатській ОВА повідомили актуальну інформацію

Водночас у квітні поки не передбачається суттєвих змін. Тому, як і раніше призвати можуть військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років.

Зокрема, мобілізації підлягають ті призовники, які вже пройшли військову службу; зняті або виключені з військового обліку особи, якщо вони придатні до служби за рішенням військово-лікарської комісії й не мають відстрочення; резервісти та військовозобов’язані, які мають військовий досвід.

Також мобілізувати можуть чоловіків 18-27 років, які йдуть служити за контрактом добровільно; обмежено придатних у воєнний час та непридатних в мирний час; осіб з інвалідністю, які добровільно вступають до лав ЗСУ.

Нагадаємо, у Мукачеві судили чоловіка, який відмовився від мобілізації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0