У мальовничому закарпатському місті облаштовують прихисток для переселенців

Життя  21 квітня 2023 року, 13:12 5549

Через кілька тижнів на Закарпатті запрацює новий прихисток для внутрішньо переміщених осіб. Він знаходиться в мальовничому гірському місті Рахів.

Щороку сюди приїздили тисячі туристів із різних куточків України, аби насолодитись красою гірської природи. Та під час війни Рахів із відкритими обіймами прийняв українців, які приїхали сюди не відпочивати, а тікали від жахів війни.

Тепер у приміщенні одного з корпусів школи буде прихисток для ВПО. Наразі повним ходом тривають ремонтні роботи.

Допомагають в облаштуванні приміщення міжнародні благодійники. Міськрада звернулась по допомогу до організації "Людина в біді" і зараз спільними зусиллями проводять капітальний ремонт у корпусі школи.

Планується, що тут зможуть поселити близько 50 внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають у двох дитсадках Рахова – №1 та №3.

Розпочали ремонтні роботи ще місяць тому. Вже встигли замінити вікна, двері, зараз роблять електропроводку, водопровід, каналізацію.

Тут хочуть зробити все для того, аби переселенці могли комфортно проживати і мати все необхідне. Облаштують спальні кімнати, душові, загальні кухні на кожному з поверхів.

Виконати ремонтні роботи хочуть до червня цього року. Якщо вдасться вкластись у терміни, то вже влітку переселенці з різних міст України зможуть обживатись на новому місці.

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Думки, викладені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю ГО "Закарпатське Вільне Медіа", і не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.

У мальовничому закарпатському місті облаштовують прихисток для переселенців

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0