Із 24 квітня курс долара в Україні зміниться через рішення Нацбанку

Життя  22 квітня 2023 року, 17:40 235802

Позитивно позначиться на курсі гривні рішення Нацбанку пом’якшити валютні обмеження для банків. Тому найближчим часом в Україні може знизитися готівковий курс долара. Крім того, зараз відбувається поступова уніфікація офіційного, банківського та готівкового курсів "зеленого".

Про це розповів директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко. Річ у тому, що при зростанні пропозиції будь-якого товару (у тому числі іноземної валюти) ціна на нього знижується. А рішення НБУ призведе саме до збільшення пропозиції готівкової валюти.

Крім того, зміцненню української валюти найближчим часом сприятиме ще один фактор – скорочення бюджетних виплат, яке очікується наступного тижня, з 24 квітня.

Читайте також:  В Україні зміниться курс долара: озвучено прогнози

"НБУ пом’якшує обмеження для зміцнення позитивних тенденцій на готівковому валютному ринку. Основна мета – стабілізація валютного ринку та скорочення різниці між готівковим та офіційним курсом... Ці зміни разом із скороченням бюджетних виплат наступного тижня, ймовірно, призведуть до зниження курсу долара найближчими днями", – пояснив фахівець.

На думку Марченка, на валютному ринку України справді намітилася тенденція до поступової уніфікації трьох курсів: офіційного, банківського та готівкового. Проте, за словами фахівця, формування єдиного курсу не станеться раптово. Йдеться про 1,5-2 місяці.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Нагадаємо, в Україні очікується зміна готівкового курсу долара.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Олександр 23.04.2023, 14:29
Так би й сказали - ми надрукували нового папіру, щоб забрати в населення як найбільше грошей. Навіщо стільки файної брехні?
Ivan Bondar 23.04.2023, 00:57
Коментар очікує модерацію