Погода на травень 2023 року: якою буде температура та скільки опадів прогнозують

Життя  24 квітня 2023 року, 07:06 16010

Про те, якою буде погода на травень 2023 року, ми дізнавались з прогнозу метеорологічних сайтів. Далі розповідаємо про температуру повітря та скільки буде опадів третього місяця весни.

Спочатку проаналізуємо прогноз погоди на травень, який опубліковано на сайті Wisemeteo. "Травень поступово змінюється літом" – саме під таким заголовком розміщено прогноз для деяких регіонів України. Мова, звісно ж, про температуру повітря, яка в третій декаді подекуди нагадуватиме скоріше літню. Під кінець місяця стовпчики термометрів показуватимуть 25 градусів у південних областях України, а також у низовинній частині Закарпатської області.

Читайте також:  Будуть доплати за квітень і травень: для українців повідомили приємну новину

Водночас перші дві декади місяця будуть вельми контрастними. Кількаденна сонячна і суха погода змінюватиметься опадами та зниженням температури.

Більше конкретики показує портал Гісметео. Тут розміщений наступний прогноз погоди на травень 2023 року:

  • початок місяця – невеликі опади практично по всій Україні, а денна температура буде в межах +15… +18 градусів тепла;
  • суттєве потепління варто очікувати у другій декаді місяця, коли потепліє до +22… +25 градусів. Періодично накрапатиме дощ, але затяжної негоди не буде;
  • у третій декаді травня значно тепліше буде в східних та південних регіонах України. Тут температура повітря буде стабільно вищою за +23 градуси. А от попередній прогноз показує, що в західних областях варто очікувати невелике похолодання. Наприклад, в традиційно теплій Закарпатській області в цей час буде в межах +17… +20 градусів тепла. При цьому під кінець місяця трохи задощить.

Наголошуємо, що це попередній прогноз і синоптична картина може змінюватись та уточнюватись. До того ж як ви могли помітити, прогнози Wisemeteo та Гісметео трохи відрізняються, особливо в третій декаді травня.

Раніше видання розповідало, чому травень може стати дуже важливим для значної кількості українців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0