Із 27 квітня на Закарпатті розпочали спеціальну операцію: подробиці

Життя  27 квітня 2023 року, 10:54 11853

З 27 квітня на українсько-румунській ділянці Мукачівського прикордонного загону розпочинаються активні заходи проведення спільної спеціальної прикордонної операції "Захід-2023".

Метою спецоперації на Закарпатті є ефективна протидія активізації протиправної діяльності на державному кордоні, нарощування зусиль в охороні державного кордону, посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму, стабілізації обстановки на ділянці відповідальності прикордонного загону, адекватного впливу на її розвиток та удосконалення оперативно-службової діяльності.

Читайте також:  Кабмін спростив виїзд за кордон для частини українців

Заходи будуть проведені у взаємодії з Чопським та Чернівецьким  прикордонними загонами, співробітниками Національної гвардії України, територіальними підрозділами Національної поліції та Служби безпеки України, територіальними підрозділами комплектування та соціальної підтримки, органами державної влади та місцевого самоврядування із активним залученням відомчої пілотованої та безпілотної авіації.

В рамках операції здійснюватиметься посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Нагадаємо, озвучено важливу новину для українців, які виїхали за кордон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0