Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара

Нещодавно Благодійний фонд Вадима Столара передав військовим ще один БПЛА, який фактично являє собою невеликий безпілотний літак. За словами волонтерів, цей безпілотник характеризується винятковою функціональністю та тим, що виготовляється в Україні. Сам Вадим Столар наголошує на прагненні Фонду забезпечити захисників передовим обладнанням, яке відіграє вирішальну роль у порятунку їхніх життів.

ВІДЕО ДНЯ

Вадим Столар: На закупівлю дрона виділили 2 млн грн

“Протягом нашої місії ми неодноразово доставляли дрони для забезпечення потреб на передовій. Однак це для нас новий досвід, оскільки ми представляємо БПЛА абсолютно нової моделі”, – наголосив засновник Фонду Вадим Столар.

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара – 01
Реклама

Він додав, що пишається тим, що ці безпілотники виготовляються саме тут, в Україні, і є взірцями вітчизняного виробництва. Розуміючи гострий попит на таке високотехнологічне обладнання на передовій, Фонд спрямував на їхню закупівлю понад 2 мільйони гривень, підкреслив Вадим Столар.

Волонтери Фонду Вадима Столара надали додаткову інформацію про БПЛА

“Звичайно, немає жодних сумнівів, що надання максимальної підтримки військовим має вирішальне значення для Перемоги України. Відколи почалося широкомасштабне вторгнення рф, наш Фонд зробив це пріоритетом. Під егідою програми «++ для ЗСУ» бійці на передовій забезпечені широким асортиментом сезонного одягу, амуніції та спорядження. Це 32 спецавтомобілі та 326 одиниць найсучаснішої техніки. І завдяки зусиллям Фонду цей БПЛА придбали та передали захисникам”, – зазначила волонтерка Фонду Вадима Столара Наталія Приходько.

Реклама
Читайте також:
Велика Британія надала Україні ракети Storm Shadow: куди вони можуть дістати

Вона підкреслила, що наданий безпілотний літак має унікальну “особливість”, про яку не кажуть, щоб не дати противнику отримати будь-яку перевагу.

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара – 02
Реклама

“Я твердо вірю, що надзвичайні можливості цього безпілотного літального апарату принесуть величезну користь Збройним силам України. Відповідно до вимог військових ми продовжимо постачати новітнє обладнання разом з іншими необхідними ресурсами для підтримки захисників”, – наголосила Наталія Приходько.

Військові подякували Вадиму Столару та Фонду за надану техніку

Військовослужбовці, які отримали БПЛА, висловили вдячність Фонду Вадима Столара за надання їм такого цінного обладнання, яке допоможе гнати окупантів з нашої землі. Вони підкреслили важливість цього засобу аеророзвідки, який відіграє вирішальну роль у звільненні території України.

Варто зазначити, що військові вже отримали від Фонду різноманітне сучасне обладнання, зокрема спеціалізовані системи боротьби з безпілотниками, тепловізори, відеокамери тощо.

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара – 03

Особливості використання безпілотників

Останніми роками безпілотні літальні апарати набули значної популярності у військових цілях, особливо для спостереження та розвідки. Ці БПЛА мають низку переваг перед традиційними пілотованими літаками.

Компактний розмір і негучна робота – ідеальні для таємних операцій, а здатність залишатися в повітрі тривалий час дозволяє збирати дані з різних джерел за допомогою датчиків і камер. Крім того, БПЛА є економічно ефективнішими, ніж пілотовані літаки.

Усвідомлюючи переваги безпілотників, Фонд Вадима Столара приділяє особливу увагу оснащенню захисників України цими ефективними інструментами.

Реклама

Розвиток технологій штучного інтелекту породив нове покоління автономних дронів, здатних працювати незалежно та виконувати місії без втручання людини. Ця розробка відкрила численні можливості, зокрема у військовій сфері.

Захисники отримали унікальний БПЛА українського виробництва від Фонду Вадима Столара – 04

Автономні БПЛА можуть виконувати широкий спектр завдань, включно з розвідкою, спостереженням, збором розвідданих і навіть наступальними операціями. Їхня універсальність дозволяє їм працювати в різноманітних середовищах, на ворожих територіях, де людський персонал буде під загрозою.

Автономні можливості цих дронів роблять їх ідеальними для місій, що вимагають швидкого реагування та прийняття рішень. Вони можуть самостійно виявляти цілі, відстежувати переміщення та оперативно реагувати. Використання автономних безпілотників у військових конфліктах може революціонізувати спосіб ведення воєн.

Що загалом Фонд Вадима Столара передав захисникам

З лютого 2022 року Фонд Вадима Столара надає послідовну та суттєву допомогу бійцям. Як зазначалося раніше, на підтримку захисників передано:

 • 245 590 порцій гарячої їжі;
 • 30240 одиниць медикаментів;
 • 34 130 одиниць військової техніки, інструментів та одягу;
 • 326 одиниць високотехнологічного обладнання;
 • 32 одиниці спеціалізованих позашляховиків та бронеавтомобілів.

Крім того, Фонд Вадима Столара розширює межі матеріальної допомоги, пропонуючи житло військовослужбовцям та їхнім родинам. Волонтери також реалізують різноманітні соціальні проєкти для підтримки та душевного зцілення цих людей.

Реклама

Вадим Столар наголосив на надзвичайній важливості оснащення військ необхідними засобами, зокрема безпілотниками. Він підкреслив, що сьогодні безпілотні літальні апарати відіграють вирішальну роль у проведенні розвідки та виявленні позицій противника, зрештою рятуючи життя. Вадим Столар також зазначив, що Фонд продовжить надавати БПЛА, системи боротьби з безпілотниками, тепловізори та інші передові технології, щоб допомогти воїнам наблизити Україну до Перемоги.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно