Погода на червень 2023 року: чим здивує перший місяць літа

Життя  22 травня 2023 року, 09:03 10157

Якою буде погода на червень 2023 року та літо загалом, ми дізнавались у прогнозі синоптиків. Розпочнімо із загальної характеристики прийдешнього літа.

Якщо раніше частина синоптиків заявляли, що літо буде не надто спекотним, то вже зараз вони трохи скорегували свій прогноз. Не виключено, що цьогоріч будуть побиті деякі температурні рекорди. Принаймні на це вказує народний синоптик Володимир Деркач. Особливо спекотними будуть липень та серпень, а от червень буде в межах кліматичної норми.

Читайте також:  Погода на літо 2023 року: перший прогноз синоптиків не надто приємний

Прогноз погоди на червень 2023 року

Тепер більш детальніше зупинимося на першому місяці літа. Метеоролог Вазіра Мартазінова зазначає, що в червні 2023 року очікують періодичні грозові дощі. Якщо брати у розрізі всього літа, то найбільші грози будуть саме в червні та на початку липня. Також вона констатувала, що в другій половині місяця очікується "гарне літо", а в першій половині (особливо до 10 червня) не слід очікувати значних температур.

Довгострокові прогнози метеосайтів наразі показують, що погода на червень буде мінливою:

  • перші дні місяці із дощами та температурою повітря від +18 до +23 градусів, в залежності від регіону;
  • орієнтовно до 12 червня не варто сподіватись на сильне потепління, адже температура після дощів у перші дні місяця знизиться і становитиме не більше +22 градусів;
  • значного потепління варто сподіватись на початку другої половини місяця, коли прогріється до +27 градусів, а на півдні до +29 градусів;
  • під кінець місяця трохи задощить, а денні максимуми будуть на 2-3 градуси менші, за вищевказані.

Якщо проаналізувати дані метеосайтів в загальному, то варто очікувати певних погодніх гойдалок: то дощі й похолодання, то сонце і, відповідно, зростання температури.

До речі, червень 2023 року принесе Україні зміни в економічному плані.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0