Укрзалізниця у тестовому режимі запровадить жіночі купе

Життя  23 травня 2023 року, 14:50 1090

Укрзалізниця розглядає можливість запровадження жіночих купе. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Для цього необхідно розробити IT-рішення, внести зміни до нормативних актів, а також проконсультуватися з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.

"Поряд з цим ми працюємо над комплексним підвищенням безпеки поїздок: усі нові та модернізовані вагони — а це вже близько 15% вагонів у активному використанні — оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника", – зазначили в Укрзалізниці.

Читайте також:  На сайті Кабміну зареєстрували петицію про створення "жіночих вагонів" у потягах Укрзалізниці

"Поточне рішення залізниці – допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане "пілот" з жіночими купе. Ми тестуватимемо їх упродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями приймемо рішення щодо масштабування. Це буде залежати від реального попиту та відгуків", — зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко.

На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через мобільний застосунок УЗ. В Укрзалізниці додали, що у 2010 році вже запроваджували таку послугу, але тоді вона не користувалася попитом.

Нагадаємо, жінка розповіла, що зробив провідник вагона у потязі "Ясіня-Запоріжжя".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0