Розглядається можливість будівництва сучасного реабілітаційного центру в Закарпатській області

Життя  24 травня 2023 року, 07:18 865

Формування стратегії розвитку сфери охорони здоров’я Закарпаття неможливе без урахування реабілітації пацієнтів. Через війну та бойові дії поранень зазнає не лише людське тіло, а й психіка, тому підхід до цього аспекту потрібен комплексний.

Про це йшлося на зустрічі під керівництвом першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького з народними депутатами України Василем Вірастюком, членом Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, і Тарасом Тарасенком, членом Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Читайте також:  Керівник мукачівської лікарні роз’яснив ситуацію з урологічним відділенням медустанови

"Закарпаття – ідеальне місце для розбудови розгалуженої мережі закладів, які надаватимуть послуги з реабілітації. Наш край щедро обдарований природними багатствами: могутні гори і предковічні ліси, мінеральні та термальні джерела, чисте повітря", – зауважив Мирослав Білецький.

За його словами, доповнивши все це якісними медичними послугами різного спектру, буде можливість відновлювати фізичне й ментальне здоров’я тисячам військових і їхнім родинам, цивільним громадянам.

"Будівництво сучасного реабілітаційного центру – ціль, над якою працюємо не перший місяць. Та це процес дуже тривалий. Тому розглядаємо варіанти реконструкції будівель і закладів з урахуванням викликів сьогодення. Обговорили кілька таких варіантів з можливістю залучення коштів від інвесторів, наших закордонних партнерів тощо", – зазначив перший заступник голови ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0