Запрошення на НМТ сьогодні з’являться в персональних кабінетах випускників

Життя  26 травня 2023 року, 15:40 386

Сьогодні у зареєстрованих учасників основних сесій з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких зазначено дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ. 

З міркувань безпеки широкому загалу не публікують інформацію про те, де на території України відбудуться тестування. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду.

Читайте також:  Чи дозволять у 2023 році проведення випускних у школах

Основна сесія відбудеться у період з 5 до 23 червня. Офіційні результати з’являться в персональних кабінетах до 28 червня.

Учасники, які проходитимуть НМТ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях час зазначено за Києвом. 

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні педагоги, навчені українськими експертами. А отже, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості ー незалежно від того, де саме учасники їх проходитимуть.

Нагадаємо, стало відомо, якої форми навчання хочуть зробити з 1 вересня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0