Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Закарпаття приїхав заступник міністра охорони здоров’я

На Закарпаття приїхав заступник міністра охорони здоров’я

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін сьогодні з робочим візитом перебуває на Закарпатті.

ВІДЕО ДНЯ

Спільно з першим заступником голови ОВА Мирославом Білецьким провели круглий стіл «Подолання комплексу причин, які стоять на заваді ефективній боротьбі з ризиками для здоров’я населення в умовах поширення COVID-19 і воєнного стану», в якому також узяли участь працівники профільного департаменту ОВА, регіональні координатори вакцинації, представники громадських організацій.

Учасники обговорили імунізацію населення від вакцинокерованих недуг і COVID-19, а також результати й перспективи подальшої співпраці МОЗ, Світового банку та обласної військової адміністрації.

Реклама
Читайте також:
"Ярмарку здоров’я" відвідало понад півтисячі мукачівців

Зокрема, завдяки реалізації субпроєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» вдалося покращити показники якості надання медичних послуг хворим із серцево-судинними захворюваннями. Закупили 4998 одиниць обладнання для 32 закладів охорони здоров’я, у 165 амбулаторіях регіону провели комунікаційні кампанії щодо промоції здорового способу життя, майже 1200 медиків пройшли додаткові навчання.

Реклама

«Реалізація таких проєктів спільно зі Світовим банком продовжується. В її межах заплановані навчання для працівників екстреної медичної допомоги, поставка сучасного комп’ютерного томографа для Ужгородської міської лікарні, а також додаткового і потрібного оснащення для Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб», – зазначив Мирослав Білецький.

За підсумками круглого столу учасники підтримали резолюцію щодо проведення імунопрофілактики інфекційних хвороб загалом та профілактики COVID-19 шляхом вакцинації зокрема.

У межах візиту на Закарпаття Ігор Кузін провів онлайн-конференцію для медичних працівників, відвідає Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб, а також здійснить моніторингові візити до кількох закладів охорони здоров’я.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно