Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Інтернет-видання PMG.ua оновлюється

Інтернет-видання PMG.ua оновлюється

PMG.ua – одне з найрейтинговіших інтернет-видань західного регіону України. Закарпатське ЗМІ розпочинає нову сторінку своєї історії, де вдосконалена платформа та зміцнена команда журналістів пропонують читачам ще більше якісної та актуальної інформації.

ВІДЕО ДНЯ

За підтримки фонду Східна Європа платформа виходить у світ не тільки з оновленим дизайном, але й покращеними функціональними можливостями.

Команда розробників агенції ideil. впродовж декількох місяців наполегливо працювала, щоб забезпечити читачам PMG.ua зручний та привабливий інтерфейс, який полегшує навігацію та сприяє зручному доступу до новин, репортажів та аналітики.

Реклама

Олег Русин, заступник головного редактора видання, працює тут вже 12 років. Медійник згадує про початок своєї роботи у ЗМІ: "Коли я почав тут працювати, то споживання новин з інтернету ще не набуло такої популярності як зараз. Тоді наш сайт відвідувало від 300 до 500 людей на добу. Зараз у нас бувають пікові аудиторії по 700 тисяч за день. Фактично ми пройшли від самого нуля до інтернет-видання, яке одне з найрейтинговіших не тільки в Закарпатській області, а й на заході України".

Засновники PMG.ua планують розширити охоплення аудиторії та збільшити вплив видання на суспільний діалог не лише області, а й країни. Зокрема, редакція пропонуватиме більше матеріалів, які відображатимуть глобальні тенденції та міжнародні події, а також збільшуватиме кількість публікацій економічного та політичного спрямування.

Реклама

"Ідея з перезапуском сайту існувала вже давно. Востаннє ми повноцінно оновлювалися ще у 2015 році. Два роки тому на наш сайт була здійснена хакерська атака, яка показала, що нам потрібно зосередити свою увагу на цифровій безпеці сайту.

Загалом, перезапустити повністю майданчик означає змінити не лише візуальну його частину, але й середину, адмін-панель, аби користуватися платформою було зручно не лише читачам, але й нашим редакторам.

Завдячуючи Фонду Східна Європа, який підтримав нас, нам вдалося реалізувати цей задум", – коментує оновлення головний редактор інтернет-видання PMG.ua Іван Гарагонич.

Реклама

Перезапуск PMG.ua свідчить про розвиток українського медіапростору. Цей крок доводить, що якість та достовірність інформації залишаються пріоритетом для сучасних видань, які стараються задовольнити потреби своїх читачів.

Оновлений сайт буде доступний вже з понеділка, 12 червня.

Проєкт "Висвітлення соціальної інтеграції ВПО та релокованого бізнесу в Закарпатській області та підвищення цифрової безпеки медіа" реалізується ГО "Закарпатське Вільне Медіа" в межах програми "Стійкість", яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Думки, викладені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю ГО "Закарпатське Вільне Медіа", і не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно