Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В області судитимуть 40 корупціонерів

В області судитимуть 40 корупціонерів
У першому кварталі 2015 року розпочато 39 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. Це говорить про значну активізацію правоохоронними органами області роботи по боротьбі з корупцією,...

У першому кварталі 2015 року розпочато 39 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення.

ВІДЕО ДНЯ

Це говорить про значну активізацію правоохоронними органами області роботи по боротьбі з корупцією, - зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Зокрема, до суду за три місяці передано 34 обвинувальні акти стосовно 40 осіб – кожні три дні прокуратура направляє до суду обвинувальний акт стосовно корупціонера.

Реклама

З них 15 - про злочини пов’язані із одержанням неправомірної вигоди (ст.ст. 368-369-2 КК України), 17 - щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів (ст. 191 КК України) та 2 - щодо зловживання службовим становищем (ст. 364 КК України).

До кримінальної відповідальності, у закінчених провадженнях, притягнуто 16 - осіб, які тимчасово виконували організаційно-розпорядчі функції, 9 - державних службовців, 6 – посадових осіб інших органів державної влади, 5 – фізичних осіб. 4 - посадових осіб органів місцевого самоврядування, два – працівники райдержадміністрацій.

Реклама

Серед притягнутих до відповідальності 7 працівників правоохоронних органів, у тому числі два працівника ДПІ, 4 митники та один прикордонник.

Цьогоріч найбільше корупційних злочинів вчинено у бюджетній сфері – 11, у сфері освіти – 3, охорона здоров`я – 1, банківська сфера – 2, а також по одному злочину у сфері зовнішньо-економічної діяльності і земельних відносин.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно