Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Військком Хустщини сказав, скількох юнаків мобілізують з району

Військком Хустщини сказав, скількох юнаків мобілізують з району

Військком Хустщини сказав, скількох юнаків мобілізують з району
З 1 квітня у Хусті стартував набір на строкову службу в армії. Проводиться він дещо по-новому. Зокрема, зміни торкнулися призовного віку та більшого терміну перебування на службі. Детальніше про це...

З 1 квітня у Хусті стартував набір на строкову службу в армії. Проводиться він дещо по-новому. Зокрема, зміни торкнулися призовного віку та більшого терміну перебування на службі. Детальніше про це розповів т.в.о.військового комісара Хустсько–Міжгірського ОМВК Олександра Гаєвий.

ВІДЕО ДНЯ

За словами пана Олександра, весняний призов до лав Збройних Сил України триватиме протягом квітня-травня. Протягом двох місяців має призватися близько 90 чоловіків із Хустщини, Міжгірщини та Хуста. Олександр Гаєвий розповідає, що призову підлягають юнаки від 18 до 27 років. Проте відправляють у військові частини лише тих, хто досяг 20-річного віку.

– Юнаки 18–19-річні також мають з’явитися до військкомату, але на службу їх відправляти не будуть. Вони проходять медичну комісію, але мають право на відстрочення, – каже т.в.о.військовий комісар.

Реклама

Строковиків у зону АТО не відправлять, запевняє пан Гаєвий. Єдине, що може змінити таке положення, це якщо у країні введуть військовий стан. Однак на фронт зможуть поїхати лише ті, хто погодиться на контрактну службу.

Щодо одягу, то купляти форму та військове обмундирування призовнику не доведеться. Цим потурбуються у навчальних центрах.

Реклама

Загалом строкова військова служба триватиме півтора року. Ті, хто має вищу освіту, служитимуть рік і два місяці. На даний час юнаки проходять медкомісію і вже незабаром будуть відправлені до військових частин.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно