На селекторній нараді голови районів обговорювали роботу по допомозі бійцям АТО
"Питання учасника АТО та члена родини буде на контролі доти, доки не буде вирішене. Для цього робимо єдину систему, злагоджуємо діяльність всіх служб та облаштовуємо все так, аби людям було зручно звертатися по допомогу та отримувати її, - на таких вимогах голова ОДА Василь Губаль наголосив перед керівниками районів та міст обласного підпорядкування.
ВІДЕО ДНЯКерівник краю провів селекторну нараду, присвячену саме безпеці області та темі соціального захисту військових. Про підтримку вояків та їхніх родин йшлося насамперед. Голова ОДА "пройшовся" проблемними питаннями, які є в містах і районах. Кільком представникам місцевого самоврядування дорікнув тими невирішеними проблемами, які там відчули вояки чи їхні сім'ї, і наголосив на вимозі негайно виправити недопрацювання та не допускати цього в подальшому. Мова як про оформлення документів, до прикладу, щодо виділення земельних ділянок, так й про інші аспекти, - зазначили у прес-службі Закарпатської облради.
"Велика увага – із забезпечення роботи з оздоровлення вояків, їх реабілітації. Загалом акцентую на тому, щоби влада на місцях тримала на особистому – наголошую, на особистому! - контролі всі потреби військових, які брали участь в АТО та їхніх рідних, - сказав голова ОДА, -орієнтуйте на ці задачі своїх підлеглих та доведіть до людей максимум інформації".
РекламаЯк повідомлялося раніше, зараз в області виконується чимало завдань, покликаних забезпечити потреби учасників АТО та надати їм належне по праву.
Уже в четвер очікуються конкретні пропозиції стосовно налагодження координації дій з соціального захисту військових – їх мають надати служби щодо організації роботи не лише централізовано в області, а й на місцях: у районах краю.
РекламаТакож на нараді зосередили увагу на темі цивільного захисту. Йшлося і про об’єкти укриття та систему оповіщення. Вимога – не просто якісно, а й координовано, злагоджено проводити цю роботу. Керівник області дав конкретні доручення службам та представникам влади на місцях. До слова, зараз у краї частина споруд, які визначені як потенційні об’єкти укриття й чий стан оцінено як готовий чи обмежено готовий, становить 69%. Водночас здійснюється і "технічна" мобілізація", проводиться перевірка готовності технічних засобів для передачі їх військовим формуванням, про що голова ОДА підписав розпорядження.