• Життя
  • Закарпатські спортсмени здобули найвищі місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу у Словаччині

Минулими вихідними у словацькомі міста Банська Бистриця відбувся Міжнародний Європейський Кубок «SLOVAK OPEN-2015». У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з 10 країн світу. Україну...

Минулими вихідними у словацькомі міста Банська Бистриця відбувся Міжнародний Європейський Кубок «SLOVAK OPEN-2015».

У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з 10 країн світу. Україну представляла збірна команди Закарпатської обласної федерації кікбоксингу в складі 6 спортсменів. Очолював делегацію – президент федерації Анатолій Перцев.

У своєму звіті президент федерації відзначив, В'ячеслава Короловича, який зайняв І місце (розділ лайт-контакт, категорія 57 кг) завдяки перемогам у всіх трьох поєдинках. Також добре виступили Валентин Рибалко, який посів ІІ друге місце, Сергієнко Ігор та Євген Сметанюк, які поділили третю сходинку п'єдесталу. Під час проведення турніру був підписаний договір між президентами Закарпатської обласної федерації з кікбоксингу Анатолієм Перцевим та Словацької федерації – Петером Онуком. Як наслідок, спортсмени нашого краю будуть змагатись у Словацькій лізі з кікбоксингу.

Наступна першість Закарпатської області з кікбоксингу серед юнаків буде проходити 7 березня 2015 в Ужгороді. А 12-15 березня закарпатці братимуть участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів. Ці змагання прийматиме місто Хмельницький.