• Життя
  • Ужгородські баскетболісти розпочали друге коло з перемоги над чернівецькими велетнями

БК «Ужгород-УжНУ» розпочав друге коло змагань першої ліги серед чоловічих команд у групі «Захід». В першому турі вони поїхали в Чернівці для гри з місцевою командою БК «Чернівці-Буковина». Про...

БК «Ужгород-УжНУ» розпочав друге коло змагань першої ліги серед чоловічих команд у групі «Захід».

В першому турі вони поїхали в Чернівці для гри з місцевою командою БК «Чернівці-Буковина». Про це розповів голова Федерації баскетболу Закарпаття Олександр Зубковський. За його словами, з самого початку першої гри на майданчику точилася рівна гра. На велику перерву команди пішли за невеликої переваги господарів. В третій чверті ужгородці нарешті знайшли свою гру і просто знищили суперника. Господарі майданчика набрали тільки 3 очки. В 4 чверті гості впевнено втримали перевагу, і завершили гру перемогою 58 – 70.

Друга гра розвивалася за схожим сценарієм. Рівна гра в першій половині, але цього разу з невеликою перевагою ужгородців в рахунку. Закарпатці продемонстрували результативну гру в атаці, оформивши солідний гандикап в рахунку перед заключною четвертю гри. Незважаючи на всі намагання господарів майданчика наздогнати ужгородців, їм це не вдалося. У підсумку закарпатська команда додала до свого активу дві перемоги.

БК «Чернівці - Буковина» - БК «Ужгород - УжНУ» - 92–95 (20-18, 20-14, 14-32, 38-21).