Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • "Якщо мужики не хочуть іти в зону АТО, то я – піду", – жінка-доброволець із Виноградівщини

"Якщо мужики не хочуть іти в зону АТО, то я – піду", – жінка-доброволець із Виноградівщини

"Якщо мужики не хочуть іти в зону АТО, то я – піду", – жінка-доброволець із Виноградівщини
Як повідомив начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Іршавсько-Виноградівського об’єднаного районного військового комісаріату, капітан запасу Анатолій Сєдлий, за цей доволі нетривалий період...

Як повідомив начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Іршавсько-Виноградівського об’єднаного районного військового комісаріату, капітан запасу Анатолій Сєдлий, за цей доволі нетривалий період вже мобілізовано 24 чоловік віком від 30 – за 40 років.

ВІДЕО ДНЯ

– Всього у нас зареєстровано 8 добровольців. Жінка – лейтенант міліцейської служби, медик з Королева Анжеліка Вольф, яка сказала: «Якщо мужики не хочуть іти в зону АТО, то я – піду!» вже мобілізована наприкінці січня. Мобілізованих офіцерів ми направили на допідготовку в Академію сухопутних військ, а решту – у навчально-тренувальні центри у Старичі (Львівщина) та “Десну” (Чернігівщина), – сказав Анатолій Михайлович. – Зараз серед добровольців є і один 64-річний чоловік із військовим званням. Та, позаяк, згідно закону призов до 60 років, я зв’язався з обласним військкомом і він дав добро, зазначивши, що «добровольцям відмовляти не можна». Наразі він проходить медкомісію і якщо за станом здоров’я буде непридатним брати участь у бойових діях, допомагатиме нам у військкоматі. Тут роботи вистачає.

Капітан зазначив, що є і такі військовозобов’язані, які відмовляються брати повістки. Це – близько 8-10 % від загальної кількості. Складаються відповідні протоколи, списки з їх даними військкомат передає у прокуратуру та міліцію. Згодом рішення по цих людях прийматиме суд. На Виноградівщині двом чоловікам, які відмовилися отримувати повістку, суд присудив рік умовно. Тепер їм знову вручатимуть чергове «запрошення у військкомат» і якщо вдруге відмовляться, то на них чекає життя за гратами на 3-5 років.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно