• Життя
  • Виноградівські футболісти зібрали кошти на підтримку бійця АТО

Виноградівські футболісти зібрали кошти на підтримку бійця АТО

17 команд Виноградівського району взяли участь у турнірі з міні-футболу, що пройшов на базі спортивного комплексу «Тиса» у селі Пийтерфолво. Усі вступні внески футболісти вирішили передати на...

Усі вступні внески футболісти вирішили передати на лікування пораненого в АТО бійця-земляка.

Після групових змагань до фінальної стадії 31 січня дійшли вісім команд. Зафіксовано такі результати проведених ігор:

JJ–1 - Вилок 0:2

JJ-2 - Олешник 0:1

За третє місце у турнірі змагалися дві команди JJ-клубу. Перемогла JJ-1, яка обіграла своїх одноклубників з рахунком 5:0.

У фінальному поєдинку зіграли команди Вилока та Олешника. Вилочани переконливо переграли суперників з рахунком 9:3 і стали переможцями турніру.

Організатор змагань - районна федерація футболу - нагородила призерів кубком, медалями та футзальними м’ячами.

А от зібрані на турнірі вступні внески команд у сумі 5 тисяч гривень футболісти передали для лікування пораненого бійця АТО з Оноку Олега Кравчука.

Нагадаємо, що з банківської картки дружини бійця невідомі вкрали 250 тисяч гривень.