Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На реконструкцію доріз Закарпаття обласні депутати виділили 311 млн грн

На реконструкцію доріз Закарпаття обласні депутати виділили 311 млн грн

На реконструкцію доріз Закарпаття обласні депутати виділили 311 млн грн
Регіональну програму з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015 – 2018 роки закарпатські депутати схвалили сьогодні під час сесії обласної ради. Програма передбачає...

Регіональну програму з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015 – 2018 роки закарпатські депутати схвалили сьогодні під час сесії обласної ради.

ВІДЕО ДНЯ

Програма передбачає заходи зі збереження наявної мережі автомобільних доріг загального користування з доведенням термінів експлуатації дорожнього покриття до міжремонтних строків; розбудови магістральних автомобільних доріг за напрямками міжнародних та національних транспортних коридорів і під’їздів до контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні; забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами загального користування; поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг у сільській місцевості; підвищення рівня туристичних зв’язків.

Програмою протягом наступних чотирьох років пропонується виділити 311 мільйонів гривень на оновлення закарпатських шляхів з державного та місцевих бюджетів.

Реклама

На сьогодні загальна протяжність автомобільних доріг області становить 3347,8 км, у тому числі: державного значення – 1100,4 км, місцевого – 2247,4 кілометра.

На автомобільних дорогах області функціонують 1293 мости та шляхопроводи протяжністю 22,9 км. Майже 50 відсотків мостів за технічними параметрами не відповідають вимогам сучасних нормативів як за вантажопідйомністю, так і за габаритами проїзної частини.

Реклама

Понад 62 відсотки доріг області знаходиться у гірській місцевості, 55 відсотків доріг розташовані у безпосередній близькості до річок. На мережі доріг загального користування в області знаходиться 26 гірських перевалів. Ці фактори вимагають окремого підходу до розвитку мережі автомобільних доріг і відповідного збільшення витрат на влаштування захисних, берегоукріпних і інших штучних споруд.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно