Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Батьки маленького хлопчика просять фінансової допомоги на лікування їх сина

Батьки маленького хлопчика просять фінансової допомоги на лікування їх сина

Батьки маленького хлопчика просять фінансової допомоги на лікування їх сина
Кілька місяців тому до усіх закарпатців та небайдужих людей зверталася сім’я Симулик з с.Червоне Ужгородського району із проханням допомогти хворій дитині – хлопчикові Станіславчику. Нагадаємо, 2...

Кілька місяців тому до усіх закарпатців та небайдужих людей зверталася сім’я Симулик з с.Червоне Ужгородського району із проханням допомогти хворій дитині – хлопчикові Станіславчику. Нагадаємо, 2 лютого 2011 року у молодої сім’ї на світ з’явилася велика радість – маленьке немовля, хлопчик. Але, на жаль, після огляду дитини лікарі встановили невтішний діагноз – паралітичний синдром та затримку психоневрологічного стану, нижній парапарез, дисплазію кульшових суглобів, плоско-вальгусні стопи.

ВІДЕО ДНЯ

За цей період вдалося зібрати значну суму коштів для проходження реабілітації. Мама хлопчика висловлює щиру вдячність усім, хто відгукнувся і допоміг Станіславчику та просить долучитися до подальшого збору грошей для лікування.

«Дуже гарно дякую всім тим, хто допоміг нам у зборі коштів на лікування для нашого синочка! Він зміг поїхати у реабілітаційний центр відновного лікування, який знаходиться в Трускавці! Всім велике дякую і низький уклін! Дорогі друзі, але цього недостатньо для нашої дитини, так як у нього діагноз ДЦП (затримка розвитку і парапарез нижніх кінцівок). Йому скоро виповниться 4 рочки, він самостійно не ходить, не розмовляє і самостійно ніяк не може про себе дбати. Для цього весь час потрібна реабілітація, але коштів не вистачає, тому дуже прошу вас допомогти у зібранні грошових коштів на лікування у Трускавці. Зокрема малюку потрібно: додатковий масаж, курси іппотерапії, плавання у басейнах та медекаментозне лікування, також дуже потрібна дельфінотерапія. Будь ласка, не будьте байдужі, будь-яка допомога для нас є дуже важлива! Будемо Вам дуже вдячні за підтримку!», – звертається до всіх небайдужих мама хлопчика.

Реклама

Поповнення картки:

Приват Банк

Реклама

ЄДРПОУ 14360570 МФО 305299.

р/р29244825509100

№ картки: 5168757265449589

Реклама

Симулик Лілія

Телефони батьків: 0668203435, 0686315310.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно