Життя   • 24 листопада 2014 року, 14:49307

Закарпатці в переважній більшості бояться залишитися взимку без опалення

Закарпатці в переважній більшості бояться залишитися взимку без опалення
Домовленості, досягнуті між Україною, Росією та ЄС наприкінці жовтня в Брюсселі, начебто гарантують забезпечення нашої країни російським газом аж до кінця опалювального сезону. Втім, як неодноразово наголошували і політики, і експерти, припинення поставок російського палива Україні залишається на порядку денному. Дехто ставиться до всіх переговорів, які ведуться із російською стороною, скептично і сумнівається, чи виконуватиме повністю наш північний сусід свої зобов’язання щодо постачання блакитного палива, бо прецеденти відмови РФ від взятих на себе обов’язків вже були. В зв’язку з цим інтернет-видання «Панорама Мукачева» поцікавилося у закарпатців, чи не бояться вони залишитися взимку без опалення.

Магдалина Деркач

"Так, боюсь. Зі мною проживають двоє малолітніх діток і тому хвилююся, адже в державі все нестабільно і очікувати можна будь-чого.

Олеся Михайлова

"Не боюся. Окрім газового котла маю чугунну норвезьку піч, що топиться дровами. Єдине, що добавится роботи, але плюс в тому, що буде розминка кісточкам. Раніше люди тільки так і грілися , і нічого – якось до весни виживали".

Галина Чистякова

"Звичайно, було б неприємно зимувати в холодній оселі, та нічого не поробиш, доведеться терпіти негаразди. Зрештою, зима не така вже й довга".

Владислав Кукри

"Якщо ви маєте на увазі залишитися без газу, то так. Це проблематично. Враховуючи й те, що всі близькі та друзі користуються газовою системою опалення. Але так, як ситуація в цій країні з кожним роком погіршується, то ставити собі котел на дровах це тільки питання часу. Скоро в містах будемо грубки встановлювати, як було років 80-100 тому. Опитувала Іванна Бондарук
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів