Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Закарпатські педагоги зустрілись з поетом Василем Кухтою

Закарпатські педагоги зустрілись з поетом Василем Кухтою
26 вересня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч учителів української мови і літератури - слухачів курсів післядипломної педагогічної освіти - з сучасним...

26 вересня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч учителів української мови і літератури - слухачів курсів післядипломної педагогічної освіти - з сучасним закарпатським поетом Василем Кухтою. Ця розмова стала завершальною в серії занять з літературного краєзнавства, необхідних сучасному вчителю для формування духовного світу і патріотичних почуттів своїх вихованців.

Відкриваючи зустріч, завідувач кафедри педагогіки та психології ЗІППО Л.П.Ходанич оповіла про життєвий та творчий шлях поета, вивела його ім’я в гроні найтитулованіших авторів сучасної крайової та української літератури, вказала на глибину символів, новаторство та традиції в його поезії. Василь Кухта - лауреат престижних всеукраїнських премій, зокрема премії ім. П.Тичини - «Благовіст», міжнародної - «Корона Карпатіка» (Румунія).

Під час спілкування зі слухачами поет читав свої вірші із різних книг - «Гуцульський Париж», «Пава повстання», «Патрія», а також деякі - із щойно апробованих у ЗМІ. Слухачі були зачаровані високим поетичним словом, свіжістю бачення майстра, глибиною його філософського підходу до життя, висотою громадянської позиції та яскравістю національного колориту, неповторним образом Закарпаття і Гуцульщини. Особливу зацікавленість викликали щойно опубліковані твори Василя Кухти про події на сході України, в зоні АТО - «Молитва до Богородиці Слобідської, цариці козацької» та «Ангел із високої сторожі». Непомітно зустріч із поетом переросла в розмову про наболіле - про моду і вічність, про духовне і матеріальне, про рідну землю і хату, батьків і дітей, про мир і війну.

Дякуючи поету, присутні відзначали високу культуру слова та думки, глибокий патріотизм його віршів і побажали йому творчого натхнення, нових поетичних звершень на нелегкій ниві української духовності.

Н.М. Поп, учитель Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст;

Т.І. Іваненко, викладач Закарпатського лісотехнічного коледжу

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно