Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Дитбудинок "Парасолька" відзначив своє п’ятиріччя

Дитбудинок "Парасолька" відзначив своє п’ятиріччя
П'ятиріччя від дня створення відзначив єдиний в Україні центр-інтернат європейського типу для молодих людей з фізичними вадами, які до того проживали у Вільшанському дитячому...

П'ятиріччя від дня створення відзначив єдиний в Україні центр-інтернат європейського типу для молодих людей з фізичними вадами, які до того проживали у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті.

Коли лише розпочався даний проект, не дуже вірилося у такий його колосальний успіх. Тож привітати зі святом приїхало чимало поважних гостей, у тому числі і тих, кому даний заклад завдячує своїм існуванням: це волонтери зі Швейцарії, представники місцевої влади, благодійники. Загалом, тоді до збору коштів долучилося 600 сімей з альпійської країни.

- Мені як представнику влади приємно відзначити, що заклад такого європейського типу, як «Парасолька», знаходиться саме у нашому райцентрі, - відзначив у своєму виступі голова Тячівської РДА Петро Голубка. – І те, що ми бачимо тепер, безперечно є результатом клопіткої праці людей з добрим серцем, які зробили все необхідне, аби «Парасолька» стала справжньою домівкою для її вихованців.

Відтак висловив щиру вдячність партнерам з Швейцарії, а саме - президенту Асоціації "Парасолька" Моніці Фішер, керівництву цього закладу - завідувачу соціального Центру Оксані Лукач, міській владі в особі голови Івана Ковачу, та всім причетним до створення та функціонування центру.

З нагоди свята голова Тячівської РДА Петро Голубка передав солодощі і взяв на себе зобов’язання, як волонтер, щодо забезпечення закладу сільгосппродукцією, яка необхідна для ведення господарства.

У свою чергу вихованці соціального Центру «Пара­солька» порадували всіх присутніх концертною програмою з патріотичним спрямуванням. А також провели майстер-класи в майстернях, де показали свої вміння з виготовлення декору та різних предметів домашнього вжитку.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно