Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Хто влаштував стрільбу на полонині Руна?

Хто влаштував стрільбу на полонині Руна?
Перечинські правоохоронці перевірили факти, викладені на одному з Інтернет-сайтів, проте ознак вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення, про що йшлося в статті, не...

Перечинські правоохоронці перевірили факти, викладені на одному з Інтернет-сайтів, проте ознак вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення, про що йшлося в статті, не виявлено.

Нещодавно в Інтернеті з’явився матеріал про стрільби гостей з Донбасу на полонині Руна, що на Перечинщині.

У ній йшлося про те, що до редакції даного видання невідомий читач, назвавши себе учасником велопоходу, надіслав документальні матеріали, а саме фотографії, на яких зображені два автомобілі, один з яких на луганських номерах, та група осіб молодого віку з вогнепальною зброєю (на думку автора).

Вказані особи знаходилися на полонині Руна неподалік села Лумшори Перечинського району. Згодом на місці події автор фотографій знайшов відстріляну гільзу дробовика, з чого зробив висновок, що дані особи здійснили постріл із гладкоцівкової зброї.

Дана подія була внесена до Єдиного обліку Перечинського райвідділу міліції. Правоохоронці здійснили перевірку фактів, викладених у вищезгаданій статті.

Було встановлено особи обох власників легкових автомобілів та всіх інших громадян, що знаходилися з ними на полонині Руна в цей час. Ними виявилися жителі Ужгорода та їхні гості.

Міліція опитала вказаних громадян, у результаті чого було встановлено наступне: люди дійсно відпочивали недільного дня на полонині, але ніяких протиправних дій вони не вчиняли, громадського порядку не порушували. Вказані особи приїхали на полонину Руну, аби сфотографуватися. Були зроблені фото також і з пневматичною гвинтівкою в руках, яка належить одному з відпочиваючих на законних підставах. Однак із даної гвинтівки на полонині ніхто не стріляв.

Водночас перечинська міліція висловлює подяку небайдужим свідомим громадянам за їхню активну громадянську позицію.

Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно