Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Ужгородські спортсмени стали кращими на спартакіаді, яка відбулась у селі Розівка

Ужгородські спортсмени стали кращими на спартакіаді, яка відбулась у селі Розівка

Ужгородські спортсмени стали кращими на спартакіаді, яка відбулась у селі Розівка
20 вересня представники УФЄ взяли участь у спартакіаді в с. Розівка Ужгородського району. На це спортивне свято зібралося чимало спортсменів з різних населених пунктів. Змагання проводились як з...

20 вересня представники УФЄ взяли участь у спартакіаді в с. Розівка Ужгородського району. На це спортивне свято зібралося чимало спортсменів з різних населених пунктів. Змагання проводились як з ігрових видів спорту, так із силових. У силових були дві категорії: до 80 кг та понад 80 кг.

Учасники спортивних ігор брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, бігу та силових видів спорту.

Спортсмени Ужгородської федерації єдиноборств зайняли призові місця з жиму лежачи (вагова категорія понад 80 кг): 1-ше місце – Євген Молнар з результатом 47 повторень, 2-ге – Євген Щербей (46 повторень), 3-тє – Дмитро Анікеєв (40 повторень).

Також ужгородці були кращими у вправах на турніках та брусах у ваговій категорії до 80 кг: 2-ге місце – Богдан Белович. Серед вихованців вагою понад понад 80 кг золоту нагороду отримав Євген Щербей (97 повторень), а срібну – Євген Молнар (96 повторень).

У дисципліні "Жим гирі" (вагова категорія понад 80 кг): кращим став Василь Морквич з результатом 56 повторень.

У змаганнях зі станової тяги перемогу здобув Дмитро Анікеєв (230 кг). Срібло та бронза дісталась відповідноОлександру Довганинцю (212,5 кг) та Крісу Ціпле (200 кг).

У перетягуванні каната ужгородці стали третіми.

За підсумками проведеної спартакіади Ужгородська федерація єдиноборств зайняла перше командне місце, за що була нагороджена пам’ятним кубком і грамотою. Всі спортсмени також отримали нагороди.

Президент ГО «УФЄ» Євген Молнар висловив особливу подяку Павлу Горбею за організацію та проведення спортивного свята на досить високому рівні й підкреслив: «Ми домовилися про взаємну співпрацю в напрямі розвитку молоді та спорту в нашому регіоні, щоб молоді люди рухалися правильним шляхом, а спорт у цьому відіграє надважливу роль».

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно