Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Колектив із Іршавщини відкрив Україну словакам (ФОТО)

Колектив із Іршавщини відкрив Україну словакам (ФОТО)
Музей української культури у Свиднику традиційно з нагоди Днів європейської спадщини в Словаччині готує День народних традицій. Цього року свято відбулося за сприяння мера міста Свидника Яна...

Музей української культури у Свиднику традиційно з нагоди Днів європейської спадщини в Словаччині готує День народних традицій. Цього року свято відбулося за сприяння мера міста Свидника Яна Голодняка. Співорганізаторами виступили громадське об'єднання "Русинсько-Українська ініціатива" та організації Словацьких Союзів бджолярів і садівників у Свиднику. На святі побував і колектив із Закарпаття - народний обрядово-фольклорний ансамбль «Іршавська родина».

Невід'ємною та чи не найпривабливішою частиною різноманітної програми традиційного свята - Дня народних традицій та Пироги-2014, було міжнародне змагання в приготуванні пирогів. Ці змагання музей організовує з 1996 року, цьогоріч свято відбулось уже вдев'ятнадцяте.

«Іршавська родина» показала свої здібності у приготуванні пирогів і в результаті стала переможцем. Учасники колективу Наталія Трикур та Олеся Мейсарош приготували напрочуд смачні пироги, за що отримали І місце в конкурсі. Колективу вручили великий пам'ятний подарунок.

Частиною акції були виставки фруктів, овочів, квітів, показ різних видів вуликів і зразків допоміжних предметів в бджільництві, презентації традиційного ремісничого виробництва, опрацювання пруття, дерева, глини, металу та шкіри.

«Іршавська родина» подарувала словацьким друзям цілу програму фольклорних композицій, пісень і танців у мальовничій місцевості етнографічної експозиції під відкритим небом і своєю участю підтримала словацьких українців, за що була нагороджена щирими оплесками.

Інформація Іршавської РДА

Колектив із Іршавщини відкрив Україну словакам (ФОТО) – 01
Колектив із Іршавщини відкрив Україну словакам (ФОТО) – 02
Колектив із Іршавщини відкрив Україну словакам (ФОТО) – 03

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно