Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Закарпатці у Полтаві вразили публіку своїми талантами

Закарпатці у Полтаві вразили публіку своїми талантами
20 вересня відбувся перший осінній творчий салон Дениса Стерна, який об’єднав полтавських і закарпатських митців заради вибагливої публіки. Зі слів самого організатора салону – Дениса, – він не...

20 вересня відбувся перший осінній творчий салон Дениса Стерна, який об’єднав полтавських і закарпатських митців заради вибагливої публіки.

Зі слів самого організатора салону – Дениса, – він не очікував, що на вечір з’явиться така велика кількість глядачів. «Я розраховував, що буде, ну хай, 30 чоловік. А вони все приходили і приходили, навіть під час вечору, – казав Денис. – Це так хвилює».

Мабуть, саме закарпатські гості перед усім і привернули увагу полтавців. Зокрема, це Никита Сафорнов, володар сильного мелодійного голосу, чиї пісні зворушують і захоплюють кожного, хто знаходиться поряд. «Коли він співає, то наче входить в транс і живе тільки музикою», – поділилася враженнями одна з глядачок.

Викликав захоплення Віталій Попович, який вчинив справжнісінький перфоманс за участі іншої поетеси – Анни Єгорової, чим заслужив зітхання прекрасної половини глядачів. Безумовно, родзинкою вечора став і Ярослав Храмов, який забезпечив усім веселий настрій своїм стендапом.

Першим читав Містер Коржик, він і задав початку заходу проукраїнського настрою, адже звучали надзвичайно патріотичні поезії. Роман Повзик зачитав свої найновіші вірші, частина яких народилися далеко від Полтави — аж у Івано-Франківській області, чим надав вечору відчуття ще більшого єднання. Неабиякі овації, як не дивно, зривали більш спокійні, зворушливі поети – Анна Ютченко, Іра Мисник, а також Макаренко зі скрипалькою Танею, які зробили справжню лірико-музичну міні-виставу.

Творчі салони Дениса Стерна з’явилися у Полтаві минулої осені, тож саме цей є певною мірою ювілейним. За рік змінилося багато на цих вечорах, незмінними є лише його організатор і рідна атмосфера, затишок, який допомагає стати ближчими поетам і глядачам.

Катя Кролевська

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно