Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО)

Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО)

Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО)
Сьогодні начальник закарпатської міліції полковник Сергій Шаранич і його заступник полковник Василь Русин побували в гостях у Мукачівській греко-католицькій єпархії. Зокрема, зустрілися із головою...

Сьогодні начальник закарпатської міліції полковник Сергій Шаранич і його заступник полковник Василь Русин побували в гостях у Мукачівській греко-католицькій єпархії.

Зокрема, зустрілися із головою церковного трибуналу єпархії о.Іваном. Останній, окрім своєї церковної посади, є ще й військовим капеланом-психологом в зоні АТО. Він у складі 71-ї бригади українського війська брав активну участь у бойових діях і навіть був поранений кулею снайпера. На щастя, бронежилет витримав постріл, і закарпатець залишився живим і не отримав смертельного поранення. До слова, це сталося саме тоді, коли капелан виносив із поля бою пораненого бійця.

- Найбільша цінність - це життя людини, - каже о.Іван. – Але треба бути готовим, як наш Спаситель, розіп′яти себе за ближнього свого.

На фронті, каже о.Іван, він навчився, як правильно окопатись, як накриватись в окопі бронежилетом, аби порятуватись від смертоносних «Градів». А тепер навчає цій військовій науці виживання молодих бійців. У бою капелану не раз доводилось знімати свої чорні обладунки священика й ставати командиром БРДМ.

І от тепер о.Іван став ініціатором збору гуманітарної допомоги закарпатським міліціонерам, які перебувають в зоні АТО на сході країни. На зібрані гроші вірників закупили термобілизну, теплі шкарпетки для бійців та інші необхідні на фронті речі.

Начальник УМВС області полковник Сергій Шаранич подякував греко-католицькій єпархії за гуманітарну допомогу, а також запросив о.Івана в обласне управління міліції, де він виступить перед міліціонерами, розповість, що таке патріотизм, любов до Батьківщини, як діяти у теперішній непростий час тощо.

- Духовність приходить до людини через віру, - підсумував зустріч очільник закарпатської міліції Сергій Шаранич. - Через віру в Бога, в себе і в свою Батьківщину.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО) – 01
Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО) – 02
Греко-католики Закарпаття допомогли правоохоронцям, які перебувають у зоні бойових дій (ФОТО) – 03

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно