Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Закарпатська прокуратура стурбована умовами праці у місцевих в’язницях

Закарпатська прокуратура стурбована умовами праці у місцевих в’язницях

Закарпатська прокуратура стурбована умовами праці у місцевих в’язницях
Прокуратурою області проведено перевірку додержання адміністрацією Закарпатської установи виконання покарань №9 Закону України «Про охорону праці» та іншого законодавства під час праці засуджених...

Прокуратурою області проведено перевірку додержання адміністрацією Закарпатської установи виконання покарань №9 Закону України «Про охорону праці» та іншого законодавства під час праці засуджених осіб, які відбувають покарання у зазначеній установі.

Встановлено, що адміністрацією установи не вжито достатньо заходів до належного виконання вимог Закону України «Про охорону праці», яка передбачає, що умови праці на робочому місці, безпека технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан засобів колективного та індивідуального захисту, що використовуються працівником, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам законодавства.

Так, встановлено, що у столярній майстерні Закарпатської УВП № 9 кабелі електричного живлення верстатів не захищені від механічних пошкоджень, під столиком деревообробного верстата не облаштовано огородження нижньої частини пили, перед пилою відсутні завіси із рухливих запобіжних металевих упорів, на станині верстата немає дверцят, які повинні бути з’єднані із пусковим пристроєм. Крім того, на несправних станках відсутні відповідні таблички.

Зазначені порушення чинного законодавства мають очевидний характер і можуть призвести до травмування засуджених осіб та завдати шкоди їхньому здоров’ю, у зв’язку з чим прокуратура області внесла вказівку на їх усунення начальнику установи.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно