Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Закарпаття готується до проведення міжнародного економічного форуму "Експорт в ЄС"

Закарпаття готується до проведення міжнародного економічного форуму "Експорт в ЄС"

Закарпаття готується до проведення міжнародного економічного форуму "Експорт в ЄС"
Півтори сотні підприємств України та ЄС заявили про готовність взяти участь у міжнародному економічному форумі «Експорт в ЄС», який відбудеться в четвер та п’ятницю в Ужгороді в приміщенні обласного...

Півтори сотні підприємств України та ЄС заявили про готовність взяти участь у міжнародному економічному форумі «Експорт в ЄС», який відбудеться в четвер та п’ятницю в Ужгороді в приміщенні обласного муздрамтеатру. Серед учасників форуму агенства регіонального розвитку з Угорщини, Чехії, Словачиини, угорсько-українська торгово-промислова палата, угорсько-сербська торгово-промислова палата, представники чотирьох міністерств українського уряду, Клуб експортерів України, Європейсько-українське енергетичне агентство, компанія «Мотор-Січ», ряд компаній з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі та Румунії.

Представники країн ЄС інформуватимуть учасників форуму про досвід трансформації економіки до умов європейського співтовариства.

У понеділок в обласній раді відбулося засідання оргкомітету, на якому уточнялися перелік заходів, які будуть проведені під час форуму. Головував на засідання перший заступник голови обласної ради Василь Брензович. Форум розпочне роботу в четвер о десятій годині, який відкриватимуть представники органів влади, генеральних консулів, директорів торгово-промислових палат. Яке повідомив технічний організатор форуму директор компанії «Кратос» Дмитро Мірошніков захід має стати потужним стимулом для тих підприємств, які мають намір освоювати нові ринки у Європи. Це актуально і з огляду ратифікації угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Найбільше компаній представлено з Угорщини, буде представлено 30 експозицій. Ми готуємося до чималої кількості гостей з країн ЄС», – зазначив Дмитро Мірошников.

Прес-служба облради

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно