Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Чопські прикордонники заявляють про збільшення рівня виїзду громадян України за кордон на 5%

Чопські прикордонники заявляють про збільшення рівня виїзду громадян України за кордон на 5%

Чопські прикордонники заявляють про збільшення рівня виїзду громадян України за кордон на 5%
Днями прикордонники Чопського загону підвели підсумки здійснення пропускних операцій за період літнього туристичного сезону поточного року. В порівнянні з аналогічним періодом 2013 року, літній...

Днями прикордонники Чопського загону підвели підсумки здійснення пропускних операцій за період літнього туристичного сезону поточного року.

В порівнянні з аналогічним періодом 2013 року, літній туристичний сезон 2014 року характеризувався зменшенням пропускних операцій по кількості пропущених через кордон осіб на 2% (1259756 осіб). Громадяни України почали їздити за кордон трохи частіше (+ 5%), потік іноземців трохи поменшав (- 13%). Що стосується транспорту, то його рух збільшився на 4% - при тому, що автобусні та вантажні перевезення зменшились на 17% та 23% відповідно, на 9% збільшився потік легкового автотранспорту (473371 одиниць).

Протягом вказаного періоду прикордонникам Чопського загону вдалось забезпечити на належному рівні як ритмічність здійснення пропускних операцій, так і виявлення та припинення правопорушень різноманітного характеру. Так, у літній період чопськими прикордонниками у 4 випадках було виявлено підроблені документи, у 5 - чужі, у 81 - недійсні та ще у 18 випадках технічно несправні паспортні документи. Виявлено 4 одиниці зброї, 36 штук боєприпасів, 5 одиниць викраденого автотранспорту.

На сьогодні одним з основних завдань прикордонного контролю на ділянці Чопського прикордонного загону є розвиток функціонування системи взаємодії з учасниками міжнародного руху, які здійснюють перевезення організованих груп громадян. Адже, не дивлячись на роботу з інформаційного забезпечення туристичних організацій та перевізників, у період з 01.06.2014 по 31.08.2014 лише у трьох(!) випадках прикордонники Чопського загону отримали завчасно подані списки туристичних груп, які перетинали кордон до Угорщини через ППр «Чоп (Тиса)». На адресу ППр «Ужгород» завчасної інформації взагалі не надходило. І це при тому, що система впроваджена і працює вже понад два роки, а в пунктах пропуску Чопського загону влітку кордон перетнуло понад 4700 автобусів (у обох напрямках). Це дало б змогу подорожуючим туристам зменшити кількість часу, що витрачається на перетин кордону.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно