Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Кращим спортсменам та тренерам області вручили грамоти і подяки від Закарпатської ОДА

Кращим спортсменам та тренерам області вручили грамоти і подяки від Закарпатської ОДА

Кращим спортсменам та тренерам області вручили грамоти і подяки від Закарпатської ОДА
У п’ятницю, 12 вересня, в ужгородському ПАДІЮНі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Участь у відзначенні взяли перший заступник голови Закарпатської ОДА Андрій...

У п’ятницю, 12 вересня, в ужгородському ПАДІЮНі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Участь у відзначенні взяли перший заступник голови Закарпатської ОДА Андрій Сербайло, перший заступник голови облради Василь Брензович, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп.

День фізичної культури і спорту в Україні відзначають у другу суботу вересня. Напередодні свята в ужгородському ПАДІЮНі відбулися урочисті збори, де було відзначено кращих у спортивній галузі краю.

- Бажаю нових здобутків, підкорення нових спортивних вершин у Вашій кар’єрі. Вітаю ветеранів спорту, якими ми пишаємося, молодих спортсменів, їхніх тренерів і вчителів. Закарпатські спортсмени достойно представляють нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Попри професійній спорт, необхідно популяризувати в краї заняття фізкультурою. Для цього продовжується зведення спортивних майданчиків у населених пунктах Закарпаття, де у належних умовах долучаються до занять спортом наші діти, молодь. Розвиток і підтримка спортивної галузі – були і залишаються пріоритетом у роботі влади, - зазначив Андрій Сербайло.

Кращим спортсменам та тренерам області, працівникам галузі фізичної культури та спорту з нагоди свята було вручено грамоти і подяки від закарпатської обласної адміністрації та обласної ради.

Також, цього дня було передано спортивне спорядження збірним командам області з фехтування та легкої атлетики, а також вихованцям спеціалізованих класів з поглибленим вивченням командних видів спорту Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи – інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

Прес – центр ОДА

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно