Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

26 жителів Бедевлі утворили місцеву самооборону (ФОТО)

26 жителів Бедевлі утворили місцеву самооборону (ФОТО)
Нещодавно в приміщенні Будинку культури с.Бедевля Тячівського району відбулася нарада місцевого громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, яке носить назву...

Нещодавно в приміщенні Будинку культури с.Бедевля Тячівського району відбулася нарада місцевого громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, яке носить назву «Захисник».

На зібрання були запрошені начальник дільничних інспекторів Тячівського РВ УМВС Василь Лучко та депутат Закарпатської обласної ради Олег Палінкаш.

Тем для обговорення було вдосталь. Спочатку вирішувалося питання залучення нових бажаючих до членства в громадському формування, вручення їм посвідчень, облаштування села камерами відео-спостереження і т.д.

Зараз дане громадське формування нараховує 26 чоловік, які хочуть забезпечувати громадський порядок та спокій у своєму селі. Узгоджений графік чергувань допоможе їм в цьому, переконаний начальник дільничних інспекторів міліції Тячівського РВ УМВС Василь Лучко.

Учасники наради задали низку запитань начальникові дільничних інспекторів райвідділу міліції про права та обов’язки членів громадських формувань під час забезпечення громадського порядку. Декого цікавило, який перелік документів необхідно зібрати для оформлення дозволу на придбання спеціальних засобів, зокрема пристроїв для відстрілу гумовими кулями. На всі запитання Василь Лучко надав вичерпні відповіді.

Іван Філіп, Тячівський РВ УМВС

26 жителів Бедевлі утворили місцеву самооборону (ФОТО) – 01

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно