Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачівські патрульні піймали крадія "по гарячих слідах"

Мукачівські патрульні піймали крадія "по гарячих слідах"
Правоохоронці патрульної служби міліції «на гарячому» затримали мукачівця під час крадіжки сміттєвого баку. 22-річний чоловік викрав контейнер і намагався сховати вдома, однак його помітили...

Правоохоронці патрульної служби міліції «на гарячому» затримали мукачівця під час крадіжки сміттєвого баку. 22-річний чоловік викрав контейнер і намагався сховати вдома, однак його помітили працівники міліції.

Увечері, близько 22:00 інспектори патрульної служби міліції, патрулюючи нічним містом, побачили як молодий чоловік тягне контейнер для сміття. Коли машина міліції наблизилась до нього, він кинув бак і почав тікати.

Як з`ясували правоохоронці, 22-літній мукачівець неодноразово потрапляв у поле зору працівників міліції, найчастіше за дрібні крадіжки та хуліганство. Однак до кримінальної відповідальності не притягувався.

Наразі пояснити свій вчинок чоловік не зміг. Як розповів працівникам міліції, бак викрав і мав намір продати. Проте на заваді стали інспектори патрульної служби міліції.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознакам част.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває досудове розслідування.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно