Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Чоловік пішов у ліс по гриби, а виявив жахливу знахідку

Чоловік пішов у ліс по гриби, а виявив жахливу знахідку
Мешканець одного із сіл на Великоберезнянщині пішов днями в ліс по гриби і натрапив на повішеника, в якому згодом впізнали зниклого безвісти ще навесні односельця. Зовсім не сподівався побачити...

Мешканець одного із сіл на Великоберезнянщині пішов днями в ліс по гриби і натрапив на повішеника, в якому згодом впізнали зниклого безвісти ще навесні односельця.

Зовсім не сподівався побачити мисливець за грибами у лісі те, що довелося побачити. Під час збирання грибів в урочищі «Спинка» за декілька кілометрів від населенного пункту він виявив на дереві повішеним скелетований труп людини. Чоловік не на жарт налякався, одразу повернувся у село і повідомив жахливу звістку селянам.

У селі всі знали про зниклого односельця, який ще весною пішов з дому в ліс і донині не повернувся. Про місце перебування його ніхто не знав, зв'язку з ним не було. Тому про страшну знахідку одразу повідомили батька зниклого громадянина та міліцію.

Під час проведення огляду місця події правоохоронці в штанах загиблого знайшли особисті речі, які батько покійного впізнав і визнав речами свого сина.

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією: ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство). Правоохоронці перевіряють всі обставини, за яких чоловік пішов з життя. Та остаточне слово залишається за медичними експертами, які підтвердять або спростують факт насильницької смерті.

Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно