Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Керівництво області вирішувало проблеми краян під час прийому громадян

Керівництво області вирішувало проблеми краян під час прийому громадян

Керівництво області вирішувало проблеми краян під час прийому громадян
У вівторок, 9 вересня, під час особистого прийому громадян заступником голови Закарпатської обласної адміністрації по допомогу звернулося близько двадцяти закарпатців. Проблеми, з якими зверталися...

У вівторок, 9 вересня, під час особистого прийому громадян заступником голови Закарпатської обласної адміністрації по допомогу звернулося близько двадцяти закарпатців.

Проблеми, з якими зверталися краяни до чиновника стосувалися покращення житлових умов та надання матеріальної допомоги на лікування.

До прикладу, жителька Великоберезнянського району звернулася з проханням про виділення матеріальної допомоги у зв’язку з тим, що її син відбув на службу в зону АТО, а чоловіка вона не має. Михайло Михайлович пообіцяв сприяти у виділенні одноразової матеріальної допомоги.

Також на прийом громадян прийшли жінки та матері загиблих в зоні АТО військових. Рідні хотіли дізнатися яка допомога їм передбачена. Заступник голови ОДА провів з ними роз’яснювальну роботу та зазначив, що на наступній сесії облради буде винесено питання про підтримку сімей загиблих в зоні АТО.

До заступника голови Закарпатської ОДА сьогодні звернулася і сім’я переселенців з Донецьку з проханням сприяти у працевлаштуванні. Батько та син є спеціалістами у медичній галузі, а невістка – у банківській справі. Михайло Рівіс пообіцяв в межах своєї компетентності вирішити ці питання.

Крім того, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс доручив відповідним профільним структурам розібратися з питанням погодження детального плану земельної ділянки, яка відводиться для будівництва храму чоловічого монастиря «Собору пресвятої Богородиці» в урочищі «Джублик», що в Іршавському районі.

З усіх питань, які були підняті під час особистого прийому громадян, Михайло Рівіс надав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації стосовно вирішення проблем мешканців у найкоротший термін.

Прес – центр ОДА

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно