Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Свалявщині до бюджету сплачено понад 80 млн грн

На Свалявщині до бюджету сплачено понад 80 млн грн
За січень-серпень 2014 року платники Свалявського району перерахували до Зведеного бюджету 80 млн. 24 тис. грн., з яких до державного бюджету – 36 млн. 46 тис. грн. та до місцевого – 43 млн. 978 тис....

За січень-серпень 2014 року платники Свалявського району перерахували до Зведеного бюджету 80 млн. 24 тис. грн., з яких до державного бюджету – 36 млн. 46 тис. грн. та до місцевого – 43 млн. 978 тис. грн. Порівнюючи з минулим роком надходження зросли на 7 млн. 43 тис. грн. або на 10%.

Основну питому вагу в доходах державного бюджету складає податок на додану вартість – 21 млн. 322 тис. грн., податок на прибуток – 8 млн. 345 тис. грн., та плата за користування надрами – 4 млн. 757 тис. грн.

«Головним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого за вісім місяців поточного року надійшло 28 млн. 375 тис. гривень. Важливим резервом для збільшення надходжень є подолання виплати заробітної плати нижче мінімального рівня та зарплати «в конвертах», – зазначив заступник начальника Свалявської ОДПІ Василь Розман. Кожен роботодавець повинен пам’ятати, що працівник, який отримує заробітну плату неофіційно, повністю беззахисний. Тому важливим є легальне оформлення трудових відносин шляхом укладення трудового договору, а також виплати заробітної плати відповідно до чинного законодавства.

Другою складовою наповнення місцевого бюджету є плата за землю, надходження якої з початку року склали 3 млн. 548 тис. грн., з них від юридичних осіб – 2 млн. 768 тис. грн. та 780 тис. грн. – від фізичних осіб.

Платники єдиного податку району поповнили місцевий бюджет на 4 млн. 657 тис. грн., зокрема 4 млн. 20 тис. грн. надійшло від фізичних осіб-підприємців та 637,5 тис. грн. – від юридичних осіб. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 751,7 тис. гривень.

Надходження єдиного соціального внеску з початку року складає 75 млн. 54 тис. грн. На думку фахівців інспекції, одним із резервів надходжень єдиного внеску є добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Так, з початку року укладено 73 такі договори з фізичними особами.

Як зазначають у інспекції, позитивну динаміку зростання надходжень як до державного, так і до місцевих бюджетів, вдалося досягнути завдяки плідному діалогу та співпраці працівників Свалявської ОДПІ з представниками бізнесу.

За матеріалами Свалявскої ОДПІ

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно