Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Відразу у кількох містах Закарпаття відбудуться прийоми громадян керівниками місцевих відділень УСБУ

Відразу у кількох містах Закарпаття відбудуться прийоми громадян керівниками місцевих відділень УСБУ

Відразу у кількох містах Закарпаття відбудуться прийоми громадян керівниками місцевих відділень УСБУ
За дорученням Президента України у Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти. Зараз ведеться...

За дорученням Президента України у Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

Зараз ведеться активна робота з уточнення бази даних зниклих, аби знайти і повернути додому кожного українця, який потрапив у полон або зник без вісти. Міжвідомчий центр працює спільно з волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.

6 вересня голова СБУ В. Наливайченко та координатор Центру В. Яловенко провели особистий прийом людей, які розшукують своїх рідних та близьких.

7 вересня за дорученням голови СБУ В. Наливайченка керівники регіональних органів СБУ особисто організують та проведуть прийом громадян в регіональних управліннях і міжрайвідділах щодо допомоги в питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

Т.в.о.начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Володимир Гелетей проведе особистий прийом громадян за адресою: м.Ужгород, вул. О.Довженка,3.

У приміщеннях міських та міжрайонних відділів Управління СБ України в Закарпатській області прийоми громадян керівники проведуть в м.Мукачево (вул.Маргітича,36), м.Перечин (вул.Червоноармійська, 7), м.Виноградів (вул.Миру,48), м. Чоп (пл.Європейська, 1), м.Берегово (вул.Сечені, 17) та у м.Тячів (вул. Жовтнева, 1).

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька [email protected]

Прес-група УСБ України в Закарпатській області

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно