Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Студенти УжНУ теж відзначили День знань

Студенти УжНУ теж відзначили День знань
День знань відзначили і у найбільшому виші краю - УжНУ. Привітати студентів прийшов і голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. Ректор вищого навчального закладу Володимир Смоланка насамперед...

День знань відзначили і у найбільшому виші краю - УжНУ. Привітати студентів прийшов і голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. Ректор вищого навчального закладу Володимир Смоланка насамперед привітав першокурсників з тим, що вони віднині є студентами найстарішого і найпотужнішого університету Закарпаття. Нині тут навчаються майже 15 тисяч студентів, цього року в заклад вступили понад півтори тисячі студентів. За результатами наукової роботи УжНУ входить в десятку кращих закладів країни. Для студентів налагоджена система отримання подвійного диплому завдяки програмі співпраці з польським та литовськими вузами.

Загалом УжНУ здійснює міжнародне співробітництво з понад 40 вищими навчальними закладами світу. «Ви починаєте навчання у дуже важливий рік в історії нашої країни. В нашій країні перемогла Революція Гідності, в якій брали і активну участь наші студенти. Вони становили більшість на майданах Ужгорода та міст і сіл області. Процес здобуття незалежності не завершився.

Ми повторно боремося за нашу незалежність, на Сході країни триває боротьба із зовнішнім агресором. Ми ніколи не забудемо тих, хто поклав своє життя на Майдані, за тих, хто нині боронить своїм життям нашу безпеку. Впевнений, що і ви станете справжніми патріотами України», - звернувся до першокурсників ректор Володимир Смоланка. До студентів також звернувся й голова обласної ради Іван Балога. «Сьогодні у вас чудова подія. Ви починаєте доросле життя і вам – будувати українську державу. Це чудовий, передовий навчальний заклад краю і Західної України. Ми маємо докласти зусиль, щоби й надалі його оновлювати. Тут багато чого вдалося зробити – нова бібліотека, нові факультети, для дозвілля – басейн. Країну мають розбудовувати професійні фахівці. Будьте кращими за нас, будуйте й розвивайте нашу Україну», - привітав нових студентів УжНУ Іван Балога. Опісля студенти склали присягу першокурсника.

Прес-служба Закарпатської облради

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно