Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Андрій Сербайло провів прийом громадян у Мукачівській РДА

Андрій Сербайло провів прийом громадян у Мукачівській РДА
У вівторок, 19 серпня, у приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації перший заступник облдержадміністрації Андрій Сербайло провів особистий прийом громадян. Загалом, на прийом прийшли...

У вівторок, 19 серпня, у приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації перший заступник облдержадміністрації Андрій Сербайло провів особистий прийом громадян.

ВІДЕО ДНЯ

Загалом, на прийом прийшли 22 особи.

Серед основних питань було проведення капітального ремонту автомобільних доріг Мукачівського району. Також зверталися щодо сприяння у наданні матеріальної допомоги на лікування онкологічного захворювання, виділення коштів на завершення капітального ремонту дитячих навчальних закладів, сільських клубів, будинків культури та фельдшерсько-акушерських пунктів Мукачівського району, виділення землі під будівництво спортивного майданчика, забезпечення виконання Програми «Питна вода», питання переходу бюджетних установ на альтернативні види палива.

Реклама

Андрій Сербайло пообіцяв відреагувати на кожне питання та направити на розгляд відповідним керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, виконання та вирішення питань, які турбують жителів Мукачівського району, зобов`язався взяти під особистий контроль.

Мукачівська РДА

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно